Additional information
| Weight | 1.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 22 × 14 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson AcuLaser C3800 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 9000 pages |
678.97лв. / 347.15€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 22 × 14 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson AcuLaser C3800 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 9000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.