Additional information
| Weight | 0.63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 8 × 8 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson AcuLaser C4200 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 10000 pages |
| Weight | 0.63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 8 × 8 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson AcuLaser C4200 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 10000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.