Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 36 × 47 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Compatibilities AL C1100, CX11 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 4000 pages |
205.94лв. / 105.29€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 36 × 47 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Compatibilities AL C1100, CX11 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 4000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.