Additional information
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 8 × 8 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | AcuLaser C1000 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 4000 pages |
358.81лв. / 183.46€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 8 × 8 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | AcuLaser C1000 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 4000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.