Additional information
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 44 × 2 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A2 |
| Тегло, g/m2 | 260 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 25 |
344.77лв. / 176.28€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 44 × 2 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A2 |
| Тегло, g/m2 | 260 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 25 |
Reviews
There are no reviews yet.