Additional information
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 21 × 8 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A4 |
| Тегло, g/m2 | 192 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 250 |
171.31лв. / 87.59€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 21 × 8 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A4 |
| Тегло, g/m2 | 192 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 250 |
Reviews
There are no reviews yet.