Additional information
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 69 × 18 × 18 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | Wide-format InkJet printers |
| Размер | 24" (610 mm) |
| Тегло, g/m2 | 260g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 1 roll |












Reviews
There are no reviews yet.