Additional information
| Weight | 0.246 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 17.2 × 37 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | на склад |
| Производител | BROTHER |
| Съвместимост | Brother DCP-T300, DCP-T710W, DCP-T700W, DCP-T510W, DCP-T500W, DCP-T310, MFC-T910DW, DCP-T426W, DCP-T220, DCP-T720DW, DCP-T420W, DCP-T520W, MFC-T920DW |
| Цвят | CMY |
| Брой страници | Up to 5000 pages each color |
| Обем, ml | 48.8 ml each color |
















