Additional information
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.18 × 27.33 × 7 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | Zenbook |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i9 |
| Процесор | Intel Core i9-13900H 4.10 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | 1 SO-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Дисплей, inch | 14.5 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 2880×1800 |
| Честота на опресняване, Hz | 120 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Видео карта, GB | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in array microphone, harman/kardon (Premium) |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 1 Thunderbolt 4 supports display / power delivery |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.2 x 22.3 x 1.8 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.65 |
























