Additional information
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47.2 × 8.1 × 29.4 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | DELL |
| Серия | Latitude 5440 |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-1355U 3.70 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | Up to 64GB, 2 SoDIMM slots |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Дисплей, inch | 14.0 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris Xe Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek Waves, MaxxAudio 12.0, 2 speakers |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211, 2×2, 802.11ax |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | WWAN |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230 slot for solid-state drive |
| USB порт | 2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 port with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery |
| Аудио портове | One Universal audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD IR Cam and Mic |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One security-cable slot (wedge-shaped) |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.1 x 21.2 x 2.1 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.39 |






















