Additional information
| Dimensions | 17 × 17 × 10.1 cm |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | INTEL |
| Серия | Mini PC |
| Процесор | Intel Core i7-1165G7 Processor (12M Cache, up to 4.70 GHz) |
| Памет | Memory Types: DDR4-3200 1.2V SO-DIMMs |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Мрежа | Intel Ethernet Controller i225-LM |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Интерфейс | Front: 2x USB 3.2, Internal: 1x USB 3.2 on m.2 22×42 (pins), 2x USB 2.0 (headers), Rear: 1x USB 3.2, 1x USB 2.0 |
| Размери | 117 x 112 x 54 mm |












