Additional information
| Dimensions | 17 × 17 × 10.1 cm |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | INTEL |
| Серия | Mini PC |
| Процесор | Intel Pentium Silver N6005 Processor (4M Cache, up to 3.30 GHz) |
| Памет | Max Memory Size: 32GB, Memory Types: DDR4-2933 1.2V SO-DIMM |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Аудио | 1x 3.5mm stereo out jack, 1x 3.5mm microphone jack |
| Мрежа | 10/100/1000 |
| Безжична мрежа | Intel Wireless-AC 9462 + Bluetooth 5.0 |
| Интерфейс | 2x front USB 3.2 Gen 1 and 2x rear USB 3.2 Gen 2, 2x USB 2.0 |













