Additional information
| Dimensions | 17 × 17 × 10.1 cm |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | INTEL |
| Серия | Mini PC |
| Процесор | Intel Core i7-1260P Processor (18M Cache, up to 4.70 GHz) |
| Памет | Max Memory Size: 64GB, Memory Types: DDR4-3200 1.2V SODIMMs |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Аудио | Front panel: 3.5mm headphone/mic jack |
| Мрежа | Intel Ethernet Controller i225-V |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211(Gig+) |
| Интерфейс | Front: 2x USB 3.2, Internal: 1x USB 3.2 on m.2 22×42 (pins), 2x USB 2.0 (headers), Rear: 2x USB 4 (type C), 1x USB 3.2, 1x USB 2.0 |
| Размери | 117 x 112 x 37 mm |












