Additional information
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 6 × 6.167 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | BROTHER |
| Съвместимост | Brother TD-4210D, TD4550DNWB, TD-4520DN,TD-4420DN, TD4420DNXX1, TD4410D, TD-2130N, TD-2120N, TD-2020 |
| Цвят | White |
| Ширина на лентата, mm | 58 mm |
| Дължина на лентата, m | 101.6 m |





















