Additional information
| Weight | 3.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 32.9 × 14.7 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | BROTHER |
| Видове шрифт | 17 |
| Стилове на печат | 99 |
| Рамки | 160 |
| Мах. скорост на печат, мм/сек | 30 |
| Резолюция при печат, dpi | 320 |
| Брой редове на етикет | 7 |
| LCD екран | Backlit LCD, 20 characters x 2 lines |
| Памет за символи | 900 |
| Ширина на лентата | TZe Tapes: 3.5, 6, 9, 12, 18, 24 mm |
| Размер на етикета | 18 – 24 mm |
| Интерфейс | USB Ver.2.0 (Full Speed) (Micro B), Bluetooth Ver.5.0 |
























