Additional information
| Weight | 0.572 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10.32 × 10.6 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | BROTHER |
| Съвместимост | Brother TD-4000, TD-4100N, TD-4410D, TD-4420DN, TD-4520DN, TD-4550DNWB, TD-4210D |
| Цвят | White |
| Ширина на лентата, mm | 76 x 26 mm |

















