Additional information
| Weight | 1.09 kg |
|---|---|
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Designjet Z6200 Photo Printer series |
| Цвят | Matte Black |
| Брой страници | 775ml |
| Други | Pigment-based; Ink drop – 6 pl |
537.72лв. / 274.93€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.09 kg |
|---|---|
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Designjet Z6200 Photo Printer series |
| Цвят | Matte Black |
| Брой страници | 775ml |
| Други | Pigment-based; Ink drop – 6 pl |
Reviews
There are no reviews yet.