Additional information
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 40 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Достъпни функции | Copy, Print, Scan |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 34 |
| Принтер резолюция | 600×600 |
| Скенер, тип | Flatbed scanner with ADF |
| Скенер резолюция | 1200×1200 |
| Максимален размер на сканираната област, mm | A4 (Letter/Legal A6 – A4 (105 x 148 mm) to (216 x 356 mm)) |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | archival PDF/A), FTP, JPEG, network or USB connected computer, Scan to Email, secure, TIFF, Windows network folder; PDF (regular |
| Копир скорост черно, копия/мин | 30 |
| Копир резолюция | 600×600 |
| Факс, тип | – |
| Скорост на модема | 33.6 kbps, V.34 Half-Duplex Kbps |
| Интерфейс | Hi-Speed Certified (Type B), High-Speed USB 2.0 |
| Мрежа | Ethernet 10/100 Base TX |
| Безжична мрежа | Chromebook, Mopria Print Service, Wi-Fi Direct (optional: Xerox Workflow Central), Wireless 802.11b/g/n; Mobile Printing: Apple AirPrint |
| Памет, MB | 512 MB |
| Медия, тип | Bond, Card Stock, Colored Paper, Envelope, Glossy, Heavy Paper, Labels (Paper Labels), Letterhead, Light Paper, Plain paper, preprinted, recycled, Rough/Cotton |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | Main Input: 60 to 105 g/m2; Manual Feed Slot: 60 to 200 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 98 x 148 mm to 216 x 356 mm), Tray (Main tray): 250 sheets (75g/m2, Tray (Manual feed slot): 1 sheets (75g/m2 |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 150 sheets (75g/m2) |
| ADF | 105 x 148 mm to 216 x 356 mm), 50 sheet ADF (75g/m2 |
| Двустранен печат | yes |
| Консумативи | 000 pages 006R04403; Extra High-Capacity Toner Cartridge: 6, 000 pages 013R00691, 000 sheets 006R04404; Imaging Kit: 12, High-Capacity Toner Cartridge: 3 |
| Натоварване, стр./месец | 30000 |
| Съвместими операционни системи | 10, 10.15, 11, 12, 8, 8.1 Update 1, Windows 7 SP1, Windows Server 2008 R2 SP1 / 2012 / 2012 R2 / 2019 / 2008 SP2 (32 and 64 bit); MacOS 10.14 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 415 x 360 x 352 |
| Цвят | White-Blue |
| Други | 2.8 inch color touchscreen; One Touch UI, and Sample Set Job Types, Booklet Layout, Collation, Draft Mode, N-up, Normal, Orientation, Print Job ID in Margins, Rotate Image 180 degrees, Saved, Saved Settin, Secure, Tray and Toner status, Watermark |

























Reviews
There are no reviews yet.