Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32.1056 × 9.398 × 21.0058 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | B2236dw, Lexmark MB2236adwe, MB2236adw |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
369.44лв. / 188.89€
Наличност: на склад
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32.1056 × 9.398 × 21.0058 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | B2236dw, Lexmark MB2236adwe, MB2236adw |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.