Additional information
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32.1056 × 9.398 × 21.0058 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark B2236dw, MB2236adw |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12 000 pages |
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32.1056 × 9.398 × 21.0058 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark B2236dw, MB2236adw |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.