Additional information
| Weight | 0.146 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 4.5 × 1 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Монтаж в сървърни шкафове |
| Описание | Width: 482.6 mm; Height: 44.45 mm; Length: 10 mm |
| Тип | Blanking panel 1U |
| Употреба | Lanberg' s 10" cabinets |
| Други | Color: Black |















Reviews
There are no reviews yet.