Additional information
| Weight | 0.461 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49.5 × 9.5 × 2 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Монтаж в сървърни шкафове |
| Описание | Width: 482.6 mm; Height: 88.9 mm; Length: 8 mm |
| Тип | Blanking panel 2U |
| Употреба | Lanberg 19" cabinets |
| Други | Color: Black |



















Reviews
There are no reviews yet.