Additional information
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 1 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Съвместимост | DisplayPort is a security and data encryption protocol. The adapter ensures high image quality. |
| Тип | Video adapter |
| Тип конектор 1 | male, Mini DisplayPort |
| Тип конектор 2 | DisplayPort, female |
| Дължина на кабела, cm | 10 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Interface: DisplayPort v.1.1a, Max. supported video resolution: up to 1920 x 1200 (1080p) @ 60 Hz; Gold-plated connectors |





















Reviews
There are no reviews yet.