Additional information
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 1 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Съвместимост | Connection of a VGA device (e.g. monitor or projector) to the DisplayPort port of the computer. |
| Тип | Video adapter |
| Тип конектор 1 | DisplayPort |
| Тип конектор 2 | female, VGA |
| Мощност, W | 15 mW in standby mode, Power consumption: 400 mW in active mode |
| Дължина на кабела, cm | 20 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Interface: DisplayPort v.1.1a, Max. supported video resolution: up to 1920 x 1200 (1080p) at 60Hz |























Reviews
There are no reviews yet.