Description
Поставяйки ултра-тесен дизайн на рамката с 3.5 мм, видеостеновите инсталации с PL490 са без визуални разсейвания и грундирани, за да предложат безпроблемно гледане, което ще зарадва и очарова вашите клиенти.
4,933.07лв. / 2,522.24€
Наличност: с поръчка
Поставяйки ултра-тесен дизайн на рамката с 3.5 мм, видеостеновите инсталации с PL490 са без визуални разсейвания и грундирани, за да предложат безпроблемно гледане, което ще зарадва и очарова вашите клиенти.
| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 137.4 × 37.3 × 90.1 cm |
| Производител | BENQ |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Дисплей, inch | 49 |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Тип на матрицата | LED |
| Сензорен дисплей | – |
| Време за реакция, ms | 8 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Яркост, cd/m2 | 450 |
| Статичен контраст | 1300:1 |
| Динамичен контраст | 500000 |
| Вградени говорители | 10W x 2 |
| Медия плейър | – |
| Входове | 1 USB 2.0 Port (Type A), 2 HDMI In, Display Port In, DVI-D In, RJ45 Port In, VGA In |
| Изходи | Display Port Out, DVI-D Out |
| Външен контрол | IR loop Through, OPS Slot, RS232 In/Out |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 1078 x 104 x 608 |
| VESA размер, mm | 400 x 400 |
Reviews
There are no reviews yet.