Additional information
| Weight | 57.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 166 × 22 × 105 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | BENQ |
| Дисплей, inch | 65 |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Тип на матрицата | IPS |
| Сензорен дисплей | IR Touch; Up to 20 Point Multi-touch |
| Разстояние м/у точките, mm | – |
| Време за реакция, ms | 8 |
| Ъгъл на видимост H/ V | / 178°, 178° |
| Яркост, cd/m2 | 400 |
| Статичен контраст | 1200:1 |
| Динамичен контраст | 30000 |
| Вградени говорители | 16W x2 |
| Входове | D-sub, 3 HDMI In (2.0), DisplayPort 1.2, 5 USB-A 3.2, 2 USB-A 2.0, 3 USB-B 3.0 (for touch), USB-C 3.0 (PD 65 W), OPS, 3.5 mm Line in (PC Audio), 3.5 mm Line in (Mic) |
| Изходи | HDMI Out (2.0), 3.5 mm Line out (Earphone), SPDIF out |
| Стандарти | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 1506 x 122 x 951 |
| VESA размер, mm | 600 x 400 mm |





























