Additional information
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 9 × 1 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | VERBATIM |
| Капацитет, GB | 64 |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 29.0 x 15.0 x 5.5 mm |
| Цвят | Silver |
| Тегло, g | 3.6 g |



















