Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Цифрови фотоапарати |
| Съвместимост | for PowerShot G7 X |
| Тип | Power adapter |
| Цвят | Black |
| Други | 100-240VAC 50/60Hz |
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Цифрови фотоапарати |
| Съвместимост | for PowerShot G7 X |
| Тип | Power adapter |
| Цвят | Black |
| Други | 100-240VAC 50/60Hz |
Reviews
There are no reviews yet.