Additional information
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Цифрови фотоапарати |
| Съвместимост | Canon PowerShot, Digital Rebel XT, Elura 40MC, Elura 50, EOS 350D Digital, S1 IS, S2 IS, S3 IS, S5 IS, SX1 IS, SX10 IS, SX20 IS |
| Тип | Power adapter |
| Дължина на кабела, cm | 180 cm (AC Adapter), 200 cm (Power) |
| Цвят | Black |
| Други | 100-240V 50/60Hz AC |





















Reviews
There are no reviews yet.