Additional information
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12.2 × 3 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon Maxify MB5050, MB5340 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | Up to 1295 pages of A4 @ 5% average coverage |
| Обем, ml | 19.3 ml |














Reviews
There are no reviews yet.