Additional information
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.4 × 2.9 × 12.7 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon Maxify MB5050, MB5340 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 1755 pages of A4 @ 5% average coverage |
| Обем, ml | 19.3 ml |















Reviews
There are no reviews yet.