Additional information
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34.6 × 18.2 × 7.1 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LOGITECH |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Bluetooth/Wireless |
| Подсветка | – |
| БДС кирилизация | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 376 x 219 x 31 mm |
| Цвят | Black |




















