Additional information
| Weight | 0.57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.6 × 13.6 × 5 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LOGITECH |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Подсветка | – |
| БДС кирилизация | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 279 x 124 x 16 mm |
| Цвят | Lavender |






















