Additional information
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Предназначен за | Лаптопи |
| USB-C | 2 x USB 3.2 Gen2 Type-C |
| RJ-45 | RJ-45 |
| Видео интерфейс | 1 |
| Докинг интерфейс | 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A |
| Съвместимост | 3000DQ1A, B3302FEA, B9400CEA, B9400CEAV, B3402FEA, B9400CBA, UP5302ZA, UX325EA, UX482EAR, UX363EA, UX392FN, UX391FA |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 104 x 45 x 14 mm |
| Тегло, g | 98 g |























