Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | APPLE |
| Предназначен за | Лаптопи |
| USB-C | USB-C |
| RJ-45 | Gigabit Ethernet port |
| Видео интерфейс | 1 |
| Докинг интерфейс | 2 USB-A ports – up to 5 Gbps, 1 Micro/SD card reader slots |
| Съвместимост | |
| Захранване | 1 USB-C PD charging port – up to 60W, does not support data/video output |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 132 x 33 x 12 mm |
| Тегло, g | 61 g |























