Additional information
| Weight | 2.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 15.1 × 57 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | ASROCK |
| Вградена памет, GB | 20 |
| Памет интерфейс | 320 |
| Брой ядра | 5376 |
| Макс. работна честота, MHz | 2450 |
| Брой вентилатори | 3 |
| Мин. мощност на захранване, W | 750 |
| Конектори на захранване | 8-pin |
| Ползвани технологии | ASRock Tweak 2.0, PCI Express 4.0 Support, AMD Radeon, FidelityFX, AMD RDNA 3, AMD Infinity Cache Technology |
| Резолюция | 7680 x 4320 |
| Интерфейс | 3 x DisplayPort 2.1, HDMI 2.1 |
| Размери | 330 x 140 x 58 mm |


























