Additional information
| Weight | 1.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 5 cm |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | CISCO |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 8 |
| Основни портове, тип | 10/100/1000Base-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE |
| Uplink портове | 2xSFP+ |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | Yes |
| Stackable | No |
| Fans | Fixed Internal |
| Захранване | External |
| Routing | No |
| Памет (Flash, RAM) | – |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 62 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | n/a |
| MAC адреси | n/a |
| VLAN (брой, стандарти) | 802.1Q VLAN Tagging |
| QoS | Voice and video QoS |
| L2 мрежови стандарти | SNMP, DHCP |
| IPv6 functionality | IPv4/6 ACL support, DHCP |
| Сигурност | 802.1X Authentication |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 230 x 230 x 44 mm |
| Опция за монтаж | Desktop/Wall mount |












