Additional information
| Weight | 10.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 33 × 38 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LENOVO |
| Серия | ThinkSystem ST50 V2 |
| Процесор | Intel Xeon E-2324G 3.10 GHz, 4-core, 8 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 4x UDIMM slots, up to 128GB, 3200MHz, TruDDR4 ECC memory |
| Твърд диск, GB | 1920 |
| Дисков контролер | Software RAID |
| Брой поддържани дискове | 32 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | One integrated Gigabit Ethernet 1000BASE-T port (RJ-45) using Intel i219-LM controller |
| Разширителен слот | 3x PCIe slots as follows: Slot 1: PCIe 4.0 x16 full-height half-length (FHHL), Slot 2: PCIe 3.0 x1 FHHL, Slot 3: PCIe 3.0 x4 (physical connector is x16) FHHL |
| Интерфейс | !x VGA, Front: 5x USB, 1x Microphone port, 1x Headset port, Rear: 4x USB 3.2 G1, 2x DisplayPort, 1x serial port, 1x audio line-out port |
| Порт за отдалечено управление | – |
| Захранване | 500W 94% Efficiency |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows Server, Red Hat Enterprise Linux, VMware ESXi |
| Форм-фактор | Tower |
| Тип на шасито | Cabled |















