Additional information
| Weight | 0.713 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 8.7 × 25.2 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | USB |
| Микрофон | Five microphones for ENC, Four microphones for ANC |
| Шумопотискане | Noise cancellation technology |
| Контрол на звука | Volume + / -, ANC on/off, Teams button, Mute / Unmute, Call control |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 107 +- 3 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Дължина на кабела, m | 2 m |
| Цвят | Black |


























