Additional information
| Weight | 0.813 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 24 × 35 cm |
| Производител | HUAWEI |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Брой портове WAN (скорост) | 1×10/100/1000Base-T |
| Брой портове LAN (скорост) | 3×10/100/1000Base-T |
| WLAN стандарт | 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11а |
| 3G/4G | – |
| Портове USB | – |
| Сигурност | WPA, WPA2, WPS |
| VPN (брой мрежи, стандарти) | – |
| Други | Device speed limiting, DMZ /, Guest Wi-Fi, Huawei HiLink & 802.11v protocol, Huawei Share (Tap to Connect), IPv4 / IPv6, MAC address filter, Parental control, PPPoE / DHCP / static IP address / Bridge WAN connection methods, VPN pass through, Wi-Fi timer |






















Reviews
There are no reviews yet.