Additional information
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HUAWEI |
| Серия | MateBook 14s |
| Софтуер | Windows 10 |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-11300H 3.10 GHz, 8 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, тип | LPDDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Дисплей, inch | 14.2 |
| Сензорен дисплей | Touch |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 2520×1680 |
| Честота на опресняване, Hz | 90 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris Xe Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Digital microphone 4, speaker 4 |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, 2.4 GHz and 5 GHz, 2×2 MIMO |
| Bluetooth | Bluetooth v5.1 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 3.5 mm stereo headset jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint power button |
| Web камера, MP | Web Camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 23.0 x 1.7 |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.43 |
























Reviews
There are no reviews yet.