Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 27 × 34 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HUAWEI |
| Серия | MatePad T10 |
| Софтуер | EMUI |
| Размер на дисплея, инч | 9.7 |
| Резолюция | 1280×800 |
| Тип матрица | IPS LCD, 10-point multi-touch screen, Fingerprint resistant film |
| Процесор | Octa Core 2.00 GHz |
| Брой ядра на процесора | Octa Core |
| Памет, GB | 4 |
| Дисково пространство, GB | 64 |
| Слот за карти | MicroSD |
| Максимална памет, GB | 512 |
| Камера, предна | 2 MP, fixed-focus, F2.4 aperture |
| Камера, задна | 5 MP, autofocus, F2.2 aperture |
| Безжична мрежа | 5 GH, WiFi 802.11 a/b/g/n/ac @2.4 GHz & |
| Пренос на данни | 4G |
| HDMI | – |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| GPS | – |
| TV тунер | – |
| Батерия | Li-Po 5100 mAh, non-removable |
| Цвят | Blue |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 240.2 x 159.0 x 7.9 mm |
| Тегло, kg | 0.450 kg |












Reviews
There are no reviews yet.