Additional information
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HUAWEI |
| Дисплей, inch | 1.43 |
| Резолюция | 466×466 |
| Сензорен дисплей | AMOLED color screen, Support full-screen touch operations, including swiping, tapping, and pressing and holding. |
| Памет, MB | 2048 |
| Дисково пространство, GB | 16 |
| Операционна система | HarmonyOS 2.0 |
| Съвместими операционни системи | Android 6.0 or later, iOS 9.0 or later |
| Bluetooth | Bluetooth 2.4 GHz, supports BT5.2 and BR+BLE |
| Безжична мрежа | WLAN Supported (only 2.4 GHz is supported) |
| GPS | GPS+GLONASS+Galileo+Beidou |
| NFC | Supported |
| Сензори | Acceleration, Gyro, Geomagnetic, Optical heart rate, Ambient light, Barometric pressure, Temperature |
| Водоустойчивост | 5 ATM water-resistant |
| Батерия, mAh | 450 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 46.2 x 46.2 x 12.2 mm |
| Тегло, g | 54 g |
| Цвят на корпуса | Black |
| Цвят на каишката | Black |



















