Additional information
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 35 cm |
| Производител | HUAWEI |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Конектор | N/A |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | yes |
| Контрол на звука | yes |
| Време за работа на батерия | 11 hours, Battery: 137 mAh |
| Време за зареждане | < 2 hours |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 96 ± 3 dB / – 15 dBV |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Цвят | Black |























Reviews
There are no reviews yet.