Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 35 cm |
| Производител | HUAWEI |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Built-in microphone |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | yes |
| Дължина на кабела, m | 1.1 m |
| Цвят | White |
| Други | LRGM, Plastic, Semi-In ear, Stereo with MIC, with insulative ring |























Reviews
There are no reviews yet.