Additional information
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 7.8 × 15 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA IP7250/MG5450/MG5550/MG5650/MG6350/MG6450/MG6650/MX925 |
| Цвят | CMYK |
| Брой страници | – |
| Обем, ml | 4x 11 |
| Други | + 50 sheets Photo paper PP-201 (10 x 15 cm) |













Reviews
There are no reviews yet.