Additional information
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 2.1 × 9.8 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon PIXMA MG5750, MG6850, MG7750 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 1105 pages (A4 Colour Document), 398 photos (10x15cm photo) |














Reviews
There are no reviews yet.