Additional information
| Weight | 0.79 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.1 × 10.8 × 10 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-Sensys LBP7100C/LBP7110C |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2400 pages |
| Weight | 0.79 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.1 × 10.8 × 10 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-Sensys LBP7100C/LBP7110C |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2400 pages |
Reviews
There are no reviews yet.