Additional information
| Weight | 1.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 20 × 16.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS LBP7780Cx |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 6400 pages |
| Weight | 1.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 20 × 16.5 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon i-SENSYS LBP7780Cx |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 6400 pages |
Reviews
There are no reviews yet.