Additional information
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.8 × 49.5 × 15.8 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark MS821dn; MX822adxe, MS821n; MX822ade; MX826adxe; MS823dn; MX721ade; MS825dn; MS825dn; MS822de; MS826de; MS823n; MX722adhe; MS725dvn, MX826ade |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 7500 |
| Други | 298 x 495 x 158 mm |













Reviews
There are no reviews yet.